(GÜNCELLENDİ) 3-4 MART TARİHLERİNDE BÖLGEMİZDE YAPILACAK OLAN 2 AYRI MESLEK İÇİ EĞİTİM PROGRAMI.

1.EĞİTİM (DÖRT KUŞAK BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ, BEŞİNCİSİ YOLDA)

03 Mart 2018 Cumartesi

-Meslek içi Eğitim programı düzenlenecektir. Eğitim Eczacılık Akademisinden sertifikalı olup ücreti 50 TL. Eğitimle ilgili açıklama ve diğer bilgiler aşağıda bilgilerinize sunulmuş olup, katılmak isteyen meslektaşlarımızın odamıza isimlerini yazdırmaları rica olunur.

DÖRT KUŞAK BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ, BEŞİNCİSİ YOLDA

Eczanemizde veya çalışma yerimizde farklı kuşaklarla çalıştığımıza göre, takım olarak en iyi çalışma şartlarını yakalamak önemlidir. Çalışmadaki en önemli faktörlerden biri motivasyondur. Bu nedenle kuşakları nelerin motive ettiği bilinmelidir. Bunun nedeni, "sana nasıl davranmalarını istiyorsan diğerlerine öyle davran" yaklaşımının yerini, "diğerleri nasıl davranacaksa sen de onlara öyle davran" yaklaşımına bırakmasıdır. Bu eğitimde kuşakların özellikleri, farklı kuşaklarla nasıl iletişim kurulabileceği, iletişimde karşılaşılabilecek zorluklar ve nasıl üstesinden gelinebileceği anlatılmaktadır.

Eğitim Adı :DÖRT KUŞAK BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ, BEŞİNCİSİ YOLDA

Eğitimci :Doç. Dr. Buket AKSU

Tarih: : 03 Mart 2018 Cumartesi

Saat :10.00-16.00

Yer : Şiir Otel (Acıpayam Yolu Üzeri)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2. EĞİTİM (ECZANENİZDE PROBLEM ÇÖZME VE İKNA)

04 Mart 2018 Pazar

Meslek içi Eğitim programı düzenlenecektir. Eğitim Eczacılık Akademisinden sertifikalı olup ücreti 50 TL. Eğitimle ilgili açıklama ve diğer bilgiler aşağıda bilgilerinize sunulmuş olup, katılmak isteyen meslektaşlarımızın odamıza isimlerini yazdırmaları rica olunur.

ECZANENİZDE PROBLEM ÇÖZME VE İKNA

Bu eğitim bireyleri ortak fikirler üzerine odaklaştırılmanıza ve sorunların anlaşıla bilirliğinin çözümlenmesine yardımcı olacaktır. Çünkü inandığınız zaman aklınız her türlü problemi çözmenin yolunu bulur. Yaşam, iknadar ibarettir. Bu nedenle aynı zamanda dinleyici kitlenizin fikrini değiştirebilmek için, onlarda güçlü bir duygu yaratmaya gerek olmadığını; rasyonel bir konuşmada en geçerli olan şeyin nezaket ve incelik olduğunu, sahip olduğunuz ve olacağınız, yapacağınız, deneyimleyeceğiniz herşeye, başka insanları ikna sayesinde ulaşacağınız anlatılacaktır.

Eğitim Adı : ECZANENİZDE PROBLEM ÇÖZME VE İKNA

Eğitimci :Doç. Dr. Buket AKSU

Tarih: : 04 Mart 2018 Pazar

Saat :10.00-16.00

Yer : Şiir Otel (Acıpayam Yolu Üzeri)