İçimizden Biri...

İçimizden Biri...

 

         1970 Denizli/Çal doğumluyum, serbest Eczacı olarak mesleğimde 27.yılımı tamamladım. GAZİ Ünv. Eczacılık Fakültesi ve Anadolu Ünv. Fotoğrafçılık Kameramanlık Bölümü mezunuyum, halen TABANCALI Eczanesi sahibi, mesul müdürü olarak faaliyet göstermekteyim. Geçmiş dönem Denizli Eczacı Odası Yönetim Kurulu üyeliği, çeşitli oda faaliyetleri organizasyonu ve Nöbet Komisyonu üyeliği görevlerinde hizmet verdim.   

 

Türkiye sınav sistemi sıralamasında iyi puanlarla haklı bir yere sahip olarak Eczacılık Fakültesine kabul edilen Eczacı meslektaşlarımın almış olduğu disipline eğitim, öngörü, etik, azim, sosyal ilişkilerdeki sağlıklı yaklaşım ve çağdaş farkındalıklarıyla toplumumuzda özel yer tuttuğu ve çok daha iyi şartları hakkettiğine olan inancım daima canlı kalmıştır. Eczacı meslektaşlarımın meslek dışı mecralarda başarıları her zaman gurur kaynağım olmuştur.

          Çeşitli spor dallarının yanında Gazi Ünv. Voleybol takımı Üniversite temsilciliği, Gazi Ünv.Folklor ekibiyle birlikte Türkiye üçüncülüğü yaşadım. Uzun süre yamaç paraşütü sporuyla single pilot olarak ilgilendim. Almış olduğum eğitimlerle 3 yıldız scubadiver sertifika sahibi oldum. DEFSAD (Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği) kuruluş dönemi katkılarımın ardından bir dönem dernek başkanlığı görevini yürüttüm, dernek içinde teorik ve uygulamalı fotoğraf dersleri öğretmenliği yaptım. ÇİÇEK BABA belgeselim TFSF Memleketimden Görsel Hikâyeler projesinde yayınlanma hakkı kazandı. Son olarak scubadiver ile fotoğrafçı kimliğimi birleştirerek sualtı fotoğrafçılığı faaliyetlerimi severek yürütmekteyim.

          Bir kısmı ulusal ve uluslararası ödüllere sahip olan fotoğraf çalışmalarımı beğenilerinize sunuyorum.

                                                                                                    Ecz. Erdinç TABANCALI

                                                                                                                 09.05.2022