(GÜNCEL) YENİ WEB SİTEMİZ VE ONLİNE REÇETE BİLDİRİM İŞLEMLERİ HK.

Değerli Meslektaşlarımız, Odamızın yeni internet sitesi Pazar günü itibariyle hizmetinize girmiştir.
Yeni web sitemizde üyelerimiz üye girişi yaparak sitedeki işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.
Üye girişi yapabilmek için gerekli olan kullanıcı adı üyelerimizin T.C. Kimlik numaraları, şifreleri ise T.C. kimlik numaralarının ilk beş rakamıdır.
Giriş işlemi yapıldıktan sonra menülerden dilerseniz şifre değişikliği yapabilirsiniz.


Web sitemizden bundan böyle;
1-    C grubu sıralı dağıtım reçetelerinin onayı tamamen elektronik ortamda yapılacak ve online tahsilat yapılacaktır. Lütfen aşağıda konuyla ilgili hazırlanan (ONLINE REÇETE BİLDİRİM SİSTEMİ) adlı dosyayı dikkatlice okuyunuz. 
2-    Odamıza teslimleri yapılan SGK reçetelerinin ödemeleri de online olarak yine web sayfamızdan yapılacaktır. Lütfen konuyla ilgili olarak (ONLINE REÇETE TESLİM BEDELİ ÖDEME SİSTEMİ) adlı dosyayı dikkatlice okuyunuz. 
3-    Yukarıda anlatılan işlemler bitirildikten sonra odamızca açıklanan reçete teslim günlerinde önceki gibi elden verilen evraklarla birlikte odamıza reçeteler teslim edilecektir.
4-    Medikal reçeteler online işlem yapılamadığından ödemeleri odamıza yapılacaktır.

5-   Göç İdaresi reçetelerinin farmainbox, Cezaevi reçeterinin CETAS işlemleri bittikten sonra onay ve ödeme işlemleri oda web sayfamızdan yapılacaktır. (Cezaevi ve Göç İdaresi reçetelerini onaya gönderdiğinizde lütfen odaya bilgi veriniz.)
6-    Poşet, maske gibi ürünlerin satışı yine odamızdan fiziki yapılacaktır.

 

 

 

 

Her türlü görüş, öneri ve ihtiyaçlarınızı bildirmeniz durumunda değerlendirmeye alınarak gerekli güncellemeler yapılacaktır.


Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.Ek Dosyalar


ONLINE REÇETE BİLDİRİM SİSTEMİ


ONLINE REÇETE TESLİM BEDELİ ÖDEME SİSTEMİ


26 Ekim 2023 - Okunma Sayısı : 11818