Haberler

 • Ecz. Mehmet Burhan UZUNOĞLU
  Denizli Eczacı Odasının kurucu üyesi ve ilk oda başkanı olan sayın Ecz. M. Burhan UZUNOĞLU ile tamamen kendi olanaklarımızla belgesel tadında bir söyleşi yaptık. Bizleri kırmayıp davetimizi kabul ettiği için Ecz. M. Burhan UZUNOĞLU’na çok teşekkür ediyor ve uzun sağlıklı ömürler diliyoruz. Ayrıca yapımda ve yayında emekleri geçen meslektaşlarımız Aslı BEK, Öner GÜLMEZ, Özgür BÜYÜKÜNAL ve Hasan Ali GENÇ’e minnetlerimizi sunuyoruz. Sizlerin de beğeneceğinizi umut ettiğimiz bu tarih kokan söyleşinin linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.Söyleşi için lütfen tıklayınız...... Devamı için tıklayınız.

  21 September 2022

  115

  İNG Bank Eczacılara Özel Kredi.
  Denizli Eczacı Odası’na özel ING Kobi Anında Kredi, ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor. 20.000 TL’ye kadar %0,99 faiz ve 12 ay vade seçeneğiyle, 20.000 TL üzeri tutarlar için %1,59 faiz ve 24 aya kadar vade seçeneğiyle ING’de. Hemen başvurun: https://ing.com.tr/denizli... Devamı için tıklayınız.

  16 September 2022

  96

  İçimizden Biri...
  Bu ay konuğumuz Dağdelen Eczanesi sahibi Ecz. Nuket DAĞDELEN, Nuket hanım bize yaşam tarzı olarak seçtiği dans ve yoga konularından bahsedecek.Sözü kendisine bırakıyoruz; Aslında yazma düşüncem yoktu ama oda başkanımız Hasan Bey rica etti yazmamı, ben de kabul ettim. Size sadece hareket ile ilgili uğraşlarımdan bahsedeceğim, eğer okuduktan sonra bir kişinin bile hareket etmesine vesile olabilirsem ne mutlu bana. Asıl mesleğim eczacılık olsa da aynı zamanda yoga eğitmeni ve dansçıyım. Yoga ise hayatımın merkezinde. Biz neysek yoga da o. Yogayla tanışmak, yogayı hayatıma alıp içine girdikçe daha çok öğrenmek için eğitmen olmaya karar verip uygulamak, kendime verdiğim en güzel hediyelerden biri. Ruhsal, bedensel, zihinsel bütünlük halinde olmayı önemsiyorum ve seviyorum. Bedenimin sınırlarının olmadığını bilmeyi, pratikle ... Devamı için tıklayınız.

  8 September 2022

  373

  Bulunamayan İlaçlar..!
  Sayın hasta ve hasta yakınımız;Reçeteli ilaçlarınızın temininde sorun yaşamanız halinde odamıza ait 0 530 852 21 61 WhatsApp numarasına bilgi mesajı yazmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler... Devamı için tıklayınız.

  7 February 2022

  798